Shopping basket

{{ cart.count }} item in the basket. Total price {{ cart.price }}

product image
{{ item.count }} × {{ item.title }}
size: {{ item.size }}
color:
{{ item.price }}
{{ message }}

Klid a nohy v teple

Nallu Papuč

Tak, jak jsme pro vás vyvíjeli sandály, které vám umožní maximální požitek z pobytu venku, tak jsme také přemýšleli, jak vám i vašim chodidlům zpříjemnit pobyt v interiéru. Naše papuče nohu respektují a podporují přirozený pohyb. Zahřejí vás na noze i na duši.

Naše papuče

Produkt, který vyrostl z hlubokých kořenů krajiny dlouhých zim, zavátých cest a cinkání ovčích zvonků. Tradiční výrobek Bílých Karpat interpretován do 21. století. Používáme lokální materiály a spolupracujeme s místními lidmi. Naše papuče zahřejí prokřehlá chodidla a i ve zdánlivě obyčejných dnech vás mohou přenést do vyhřáté roubenky stojící uprostřed zasněžených kopců Valašska.

Údržba

  • Vzhledem k tomu, že vlna má přirozenou schopnost samočištění, zůstanou vaše Nallu Papuče svěží, pokud je jednoduše vyvětráte a necháte odpočívat.
  • Chcete-li odstranit případné skvrny, doporučujeme je jemně očistit vlhkým hadříkem a mýdlem na vlnu. Možná budete muset proces několikrát opakovat, ale ujistěte se, že Papuče vždy necháte řádně vyschnout.
  • Vysajte nebo vyfoukejte své Papuče od prachu a špíny. Usňové části ošetřete přípravky určenými k péči o useň.
  • Usňovou podešev vyčistěte kartáčkem.
  • Buďte opatrní – mokrá useň může být kluzká na mokrém povrchu, či dlaždicích.
  • Pokud vlna začne žmolkovatět, žmolky jednoduše ostříhejte.
  • Papuče nikdy neperte v pračce a nesušte v sušičce.

Proč se přezouvat

  • Pokud vaše chodidlo vyžaduje zvýšený tepelný komfort, pak volba Papučí vás nejen zahřeje, ale i umožní zůstat ve spojení se zemí. Dali jsme si záležet na dokonale jednoduchém tvaru, který maximálně respektuje přirozený tvar chodidla.
  • Nohy nás nesou celý život a jsou naší základnou. Nesou celou váhu našeho těla, během dne mění svůj objem i teplotu. V každé obuvi nohu zapojujeme jinak, vzhledem k její konstrukci. Proto je důležité přemýšlet i nad domácí obuví. Stejně jako jiné boty by ani přezůvky neměly nohu deformovat a omezovat v pohybu, měly by respektovat přirozený tvar a potřeby chodidla.

Vlastnosti vlny

Vlna dokáže absorbovat velké množství vody, aniž by na pokožce zanechávala pocit vlhka. Díky prohřívací schopnosti výrobky snižují bolestivost a naopak zvyšují pohyblivost kloubů. Všechny produkty z ovčí vlny jsou antialergenní, termoregulační, jsou perfektně prodyšné a mají terapeutický účinek. Vlněné výrobky nedráždí pokožku, jemně masírují nervová zakončení na těle, a proto zlepšuje prokrvení celého těla.

Mrkněte se na naše papuče v e-shopu

KOUPIT ZDE